Kije BungyPump  –  odpowiednie dla każdego

 

bungypump_cecha_8Spacerowicze

Wiele osób uwielbia spacerować i traktuje to jako prosty i relaksujący sposób na poprawę kondycji fizycznej. BungyPump stał się bardzo popularny, jako uzupełnienie spacerów. Jego budowa eliminuje wstrząsy górnej części ciała i staje się bardzo naturalnym przedłużeniem ruchu, oferując znacznie więcej niż efektywny trening. Dodatkowo, duża liczba ludzi, którzy początkowo spacerowali z standardowymi kijami do nordic walking teraz zaczęło używać kijów BungyPump.

 

Osoby ćwiczące regularniebungypump_cecha_4

Największy segment rynku należy do osób regularnie ćwiczących w każdym wieku i z różnych środowisk. Takie osoby są zazwyczaj zainteresowane pewnego rodzaju aktywnością fitness, która jest prosta i regularna. Dla tych osób staje się niebywale korzystna aktywacja górnych grup mięśni ciała podczas chodzenia, zapewniana przez kije BungyPump.

 

bungypump_cecha_3Osoby z nadwagą

Zalety z korzystania z kijów BungyPump zostały również docenione przez osoby, które dążą do utraty wagi. Kije BungyPump przyspieszają spalanie kalorii w porównaniu na przykład do kijów Nordic Walking. To natomiast przełożyło się na duże zainteresowanie produktami BungyPump. Kije BungyPump były opisywane w kilku stacjach telewizyjnych oraz były używane w szwedzkim programie typu reality show o spalaniu kalorii przez zwykłych obywateli.

 

Rehabilitacjabungypump_cecha_1

Kije BungyPump posiadają pełną dokumentację korzyści, jakie są oferowane, dlatego też w pełni nadają się do ćwiczeń w programach rehabilitacyjnych. Dzięki odpowiedniej budowie kijów jest możliwe wykonie ćwiczeń przy jednoczesnym aktywowaniu tylnych i górnych grup mięśniowych. Kije BungyPump są zalecane i używane przez fizjoterapeutów i innych specjalistów medycznych.

 

bungypump_cecha_2Osoby ćwiczące od czasu do czasu

BungyPump nie jest tylko doskonałym sprzętem dla osób aktywnie zaangażowanych w regularną aktywność fizyczną, ale okazał się również bardzo atrakcyjnym przyrządem dla tych, którzy czują potrzebę ćwiczenia, ale nie są odpowiednio zmotywowani, aby zapisać się na siłownię lub trudno jest im ćwiczyć samodzielnie. BungyPump Walking jest postrzegany jako „zabawa” oferująca skuteczne ćwiczenia przy niskich kosztach, w stosunkowo krótkim czasie. Kije BungyPump łatwo motywują i są coraz bardziej popularne w miejscach, gdzie zmniejszyło się zainteresowanie tradycyjnymi ćwiczeniami.

 

Osoby w podeszłym wiekubungypump_cecha_5

Delikatne ćwiczenia, które są możliwe do wykonania dzięki budowie BungyPump zyskały uznanie u osób w podeszłym wieku, którzy chcą kontynuować regularną aktywność fizyczną. Fakt, że wiele z mięśni pleców i górnej części ciała jest aktywowanych podczas spaceru, przyczynia się do skutecznego utrzymanie określonego poziomu sprawności fizycznej i dobrego samopoczucia.

 

bungypump_cecha_7 Program pracowniczy / opieka zdrowotna

BungyPump jest bardzo popularnym programem wśród programów pracowniczych w przedsiębiorstwach, stowarzyszeniach sportowych i innych organizacjach, ponieważ instytucje te są coraz bardziej świadome znaczenia dobrego zdrowia i regularnych ćwiczeń, i ich oddziaływań na dobro swoich pracowników. Bezpłatne szkolenia okazały się bardzo popularne i pomogły podnieść ocenę BungyPump poprzez bezpośredni kontakt.

 

Sportowcybungypump_cecha_6

Fakt, że BungyPump został doskonale przyjęty przez osobistości ze świata sportu i fitness było bardzo ważne dla odniesienia sukcesu na rynku. Otrzymaliśmy rekomendacje najlepszych narciarzy, którzy wykorzystali BungyPump do uzupełnienia ich harmonogramu szkoleń. Również postacie z świata fitness, doceniły wyjątkowe zalety BungyPump. Nasza firma cieszy się z szerokiej akceptacji produktu i pragnie upowszechnić produkt, jako poważny produkt szkoleniowy.